Posadzki parkingowe

Ochrona i trwałość

Niezależnie od tego, czy planujesz montaż nawierzchni w nowym obiekcie, czy chcesz zmodernizować stare miejsce parkingowe, nasza oferta jest dla Ciebie. Proponowane posadzki parkingowe w doskonały sposób zabezpieczają betonowe zbrojenia przed szkodliwym działaniem wody oraz soli odmrażających, będących bezpośrednią przyczyną korozji. Z uwagi na to, że parking to miejsce, w którym panuje wzmożony ruch, nasze nawierzchnie są produkowane z myślą o możliwie najwyższej odporności na obciążenia mechaniczne.

W ramach naszej codziennej pracy, montujemy posadzki parkingowe na powierzchniach otwartych, płytach na gruncie, rampach, podjazdach, a także korytarzach. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań, bardzo dokładnie zapoznajemy się z charakterystyką poszczególnych obiektów. Wszystko po to, aby efekt końcowy okazał się w pełni satysfakcjonujący dla zleceniodawcy.

Wytrzymałość, której oczekujesz

Decydując się na współpracę z firmą DARP, masz pewność, że Twoja posadzka parkingowa bez kłopotu poradzi sobie z wymaganiami Twojego obiektu. Nasze produkty są wytwarzane z myślą o wytrzymywaniu nawet największych obciążeń mechanicznych i chemicznych. Ruch pojazdów może powodować ścieranie nawierzchni, drgania stropów, czy też niszczenie powierzchni poprzez działanie związków chemicznych. Doskonale wiedzą o tym nasi specjaliści, którzy stworzą dla Ciebie nawierzchnię o idealnie dobranych parametrach. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych posadzek parkingowych w 100% spełni Twoje oczekiwania.