Posadzki mikrocement

Posadzki mikrocement = gwarancja trwałości!

Nie ulega wątpliwości, że mikrocement to jedno z najnowocześniejszych, a zarazem najtrwalszych rozwiązań w zakresie wykończenia posadzek. Pozwala on uzyskać jednolitą, a zarazem spójną powierzchnię, gdyż układa się go bez fug oraz połączeń. Posadzki mikrocementowe sprzyjają również utrzymaniu wysokiego poziomu czystości. Brak szczelin decyduje o tym, że zanieczyszczenia w postaci brudu oraz kurzu są łatwe do usunięcia, gdyż nie dostają się w głąb konstrukcji. Mikrocement posiada szeroki i kreatywny zakres możliwości tekstur o różnorodnej fakturze (grubej, średniej i cienkiej), różnorodności kolorów i sposobów zabezpieczenia. Nie sposób pominąć również doskonałego wyglądu posadzek z mikrocementu, które z uwagi na ręczną aplikację mają niepowtarzalny i wyjątkowy charakter a przez swoją jednolitą płaszczyznę komponują się świetnie w wielu obiektach!

Postaw na najnowsze trendy!

Mikrocement łączy w sobie uniwersalny charakter oraz praktyczne właściwości. Nic dziwnego, że jest on stosowany na szeroką skalę w różnego rodzaju pomieszczeniach zarówno przez projektantów, jak i architektów. Z uwagi na duże możliwości w zakresie modyfikacji, zdobi on wnętrza m.in. restauracji, sklepów, galerii, biur, hal przemysłowych oraz domów. Jeśli nie jesteś przekonany do posadzek żywicznych, epoksydowych czy poliuretanowych lub polerowanego betonu architektonicznego, oferowane przez nas posadzki mikrocementowe okażą się strzałem w dziesiątkę!

Decydując się na posadzki z mikrocementu możesz liczyć na wiele korzyści. Jest to niezwykle przyjazny materiał, który gwarantuje w pełni satysfakcjonujące wrażenia estetyczne i użytkowe. Nie powoduje reakcji alergicznych, jest miły w dotyku, a co najważniejsze - wykazuje dużą odporność na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu może być stosowany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów.

Ogrom zalet!

Z uwagi na swoje parametry, posadzki mikrocement współpracują znakomicie zarówno z podłożami betonowymi, terakotą, płytami OSB, jak i podłożami drewnopochodnymi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować je również w kuchni lub łazience. Prace można przeprowadzić w bardzo krótkim czasie 3-5 dni. Proponowane rozwiązanie wykończeniowe jest gotowe do pełnej eksploatacji już po ok. tygodniu od zakończenia prac. Ponadto, Klient ma możliwość wyboru pożądanego koloru oraz faktury, co pozwala na uzyskanie posadzek o idealnie dopasowanych właściwościach wizualnych. Biorąc pod uwagę fakt, że warstwa mikrocementu jest stosunkowo cienka i szybciej przepuszcza ciepło, posadzki wykonane z tego materiału okażą się świetnym wyborem w przypadku instalacji ogrzewania podłogowego.